HAKKIMIZDA

Turgay TUNA

 

1978 yılında Tekirdağ'da doğdu. Lise    eğitimini Çorlu M.R. Uzel End. Mes. Lisesi Yapı Bölümünden tamamladı. 2002 yılı Şubat ayında Doğu Akdeniz Üniverstesi Mimarlık Fakültesinden mezun olduktan sonra ilk mimarlık ve dekorasyon bürosunu 2005 yılı Şubat ayında Tekirdağ ili Çorlu ilçesinde faaliyete açtı, 4 yıllık mimari proje ve dekorasyon tecrübesiyle büyüyerek 2006 Ocak ayı itibariyle Türkiye'nin en gözde tatil mekanlarına sahip Alanya’da mimari proje ve dekorasyon uygulamaları alanlarında hizmet vermeye başladı. 2011 yılında İç Mimar Ufuk Küçülmez ile birlikte ortaklık yaparak ORUN PROJE yi kurdu.  

   
Ufuk KÜÇÜLMEZ

   

1986 yılında Alanya'da doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini Alanya'da aldı. Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Bölümü mezun olduktan sonra Alanya'da mesleğini sürdürmeye karar verdi. Mimar Turgay TUNA ile ORUN PROJE yi kurdu.

 
   
Mehmet Akif ERSOY

 

1982 yılında Alanya`da doğdu. Lise eğitimini Özel Hamdullah Emin Paşa Kolej`inde aldı. 2006 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümünden mezun oldu. 2012 yılında ORUN PROJE`ye katıldı.

 

    Firmanın başarısının sırrı tasarım ve geliştirme yeteneklerini inşaat taahhütleri ile bütüncül olarak ele almasıdır. Bunun sonuçları hizmet verdikleri toplulukların kalbi olmayı başaran akılda kalıcı ve sıradışı mekanlardır. ORUN PROJE  bir projeyi konsept aşamasından teslimine kadar kontrol altında tutabilecek insan gücüne ve sistemlere sahiptir.

  Hizmetlerimizde, müşterilerimizin işinin, markasının ve misyonunun anlaşılması ile başlayıp, Ekiplerimizin bilgisini, uzmanlığını ve yeteneklerini birleştirerek müşterinin hedeflerinin de üzerinde sonuçlara ulaşmak ve yeni standartlar oluşturmak adına proje gerçekleştirmeyi ilke edindik.